Bez kupónu na Rychloslevu

I když se na slevovém trhu stále něco děje, velké inovace již nikdo z nás neočekává. Systém je nastavený, vyzkoušený a není co měnit. Vykupto tento týden potvrdilo, že opak je pravdou. Spustili totiž takzvané Rychloslevy, které upoutali i naši pozornost. A co nás na Rychloslevách tolik zaujalo? Ve zkratce –  žádný kupón a nutnost rezervace, okamžité uplatnění a hlavně žádné peníze předem. Nevěříte? 🙂 Pojďme se podívat Rychloslevám pod pokličku.

Rychloslevy - Vykupto.cz
Rychloslevy - Vykupto.cz

V první řadě se Rychloslevy od běžných nabídek podstatně liší tím, že je zadává přímo dodavatel na základě své vlastní iniciativy. Dá se tedy očekávat, že oproti klasické slevové nabídce, kterou koupí stovky lidí budeme u těchto slev vítanými hosty. 😉

Celý proces jde shrnout do situace, kdy najdeme v našem okolí Rychloslevu, koupíme ji, přijde nám SMS zprávou kód a navštívíme daný podnik. Na místě buďto slevový kód uplatníme nebo se otočíme na podpatku a odejdeme – v tomto případě se platba neprovede, což je velká výhoda oproti kupónům.

K Rychloslevám je přidružený i věrnostní program. V praxi to znamená, že pokud si nakoupíme několikrát slevu do jednoho podniku, může na nás čekat pivo/káva/dortík zdarma. Vše si opět nastavuje dodavatel. Prozatím jsou Rychloslevy určeny hlavně restauracím a hospodám, brzy ale podle slov Vykupta přibudou i další.

Na závěr nutno podotknout, že tento koncept v zahraničí úspěšně využívá slevový server LivingSocial pod názvem Instant Deals. Nejedná se tedy pouze o „hokus-pokus“, ale osvědčený a velmi zajímavý systém, který může rozšířit způsob, jakým slevy nakupujeme. Uvidíme, zda-li se k Vykuptu přidají i konkurenční slevové servery a jak si vlastně tento koncept u nás povede. Za nás má Vykupto velké plus! 🙂