Já jsem Slevomaťák Gold a ty?


Slevomat zavádí exkluzivní nabídky pro stálé zákazníky. Jinak řečeno, pokud jste věrným zákazníkem, můžete u vybraných nabídek nakupovat dále i po skončení jejich dostupnosti. Ale pozor – abyste takto mohli učinit, musíte být přinejmenším věrným zákazníkem se statusem „Silver“. Zákazníci „Bronze“ mají smůlu a musí více utrácet! 🙂 Váš „Slevomat-status“ zjistíte hned po přihlášení a můžete se s ním všude vychloubat stejně tak, jak ukazuje titulek. 😉 Mimochodem, jaký jste Slevomaťák – Bronze, Silver, Gold nebo dokonce Platinum?

Co nás zajímá nejvíce je motiv tohoto počinu. Stává se vám často, že vás některá nabídka zaujme, ale než se ji odhodláte koupit je už pozdě? Patrně takto (ne)nakupuje většina uživatelů, jinak by Slevomat exkluzivní slevy nezaváděl. Zajímavé bude sledovat, jak zareaguje konkurence a zda-li implementuje stejný nebo pobdobný systém.

Já osobně nakupuji hned, jak vidím nabídku, které nemohu odolat. Pokud ji nekoupím ihned, většinou na ni zapomenu. 🙂 Ty ostatní, u kterých si řeknu „ještě si to nechám projít hlavou“ zpravidla nekoupím vůbec. A jak jste na tom vy? Oceňujete „slevy pro zpozdilce“ (jak bychom je mohli nazvat) nebo nakupujete ihned jako já?