7 let práce se zúročilo. Jsme součástí Secret Escapes.


V českém on-line světě se dnes stalo něco, o čem mnoho firem sní. Máme ohromnou radost, že roky naší práce, nespočet inovací a cesta, kterou jsme urazili, byla oceněna právě takto. Skrz.cz má po 7 letech nového majitele. Stala se jím britská skupina Secret Escapes s globálním přesahem.

Náš CEO Petr Kováčik přirovnává prodej Skrzu k provdání dcery: „Dneska jsme provdali naši dceru a těšíme se, kam dál porosteme. Skrz.cz se stává součástí bristké skupiny Secret Escapes.“

S novým partnerem za zády se nám otevírají nové možnosti a příležitosti. Těšíme se, až se jich budeme moci zhostit. S radostí a pořádně, tak, jak už jsme ukázali, že to umíme.

Skupina Secret Escapes působí ve 21 zemích a specializuje se na rozvíjející se a stále populárnější oblast cestování. Funguje jako prestižní cestovní klub a svým členům vyjednává exluzivní sazby v předních světových hotelech. Také na Skrz se stále více zákazníků vrací hlavně kvůli jeho zaměření na výlety a cestování. S novým majitelem sdílíme podobné vize i firemní kulturu. Když se podaří takovéto partnerství, navíc s mezinárodním přesahem, je to radost. A my ji máme.

Důležité pro nás, naše obchodní partnery a především zákazníky je, že se nic zásadního nemění. To, co můžeme slíbit, je, že každou novou příležitost, která se nám postaví do cesty, se pokusíme přetvořit v to nejlepší.

Držte nám palce! Těšíme se, že u toho budete s námi.