Tester Hároš – zaměstnání snů jinak


O zaměstnání snů na Slevomatu jsme již psali a náš článek se těšil velkému zájmu. Aktuálně jsou na stránce věnované kandidátům nová videa s recenzemi, informace o završení druhého kola a oznámení: „Skupina odborníků z řad médií, reklamních a modelingových agentur nyní rozhoduje o tom, kteří tři potenciální Testovači předstoupí před porotu osobně.“ Necháme se tedy překvapit, jak to se zaměstnáním snů dopadne a rozhodně vás budeme informovat.

Co nás ale zaujalo je testovač slev ve vtipném podání HyperSlevy – tester Hároš. Tester přináší recenzi aktuální slevy velmi zábavnou formou a samotné testování doprovází i soutěžní otázka, kde se losuje o bonus 1000 Kč. Pro ilustraci přikládáme video, které testera představí a vyhlašuje první soutěžní otázku:

Na stránkách HyperSlevy se dozvíte, že první soutěžní otázka byla již zodpovězena a výherce vyhlášen. Proto nezbývá, než počkat na novou. Současně na videu otestoval Hároš místní jídlo spolu se štamgastem Vaškem (Vašek je roztomilý čuník) a oběma evidentně chutnalo. 🙂 Stejně tak budou pokračovat i další testy – nejdříve upoutávka se soutěžní otázkou, prostor pro tipování a nakonec odpověď spojená s recenzí. Za Skrz doufáme, že si recenze udrží stejně vtipný nádech jako nyní a HyperSlevě přejeme, ať jim Hároš zůstane oddaný co nejdéle! 🙂