Slevové portály od A do Z


Byli jsme jako největší vyhledávač slev osloveni s otázkami pro zpracování seminární práce na téma slevové portály. Rádi se s vámi podělíme o naše odpovědi. Opakování je přece matka moudrosti.

Otázka: Slevové portály nabízejí zboží a služby za zlomek ceny. Jakto?

Nabídky na slevových portálech jsou během omezeného časového období prodávány se slevou díky tomu, že oslovují velký počet zákazníků. Pro obchody to zároveň znamená možnost efektivní propagace.

Otázka: Jaký slevový portál byl v Čechách první?

První slevové portály vznikly v Česku v roce 2008. Nejznámějším a prvním slevovým portálem je Slevomat. Všechny slevové portály dnes najdete přehledně na vyhledávači slev Skrz.cz, který je v Čechách také první svého druhu.

Otázka: Je nakupování na slevových portálech bezpečné?

Nakupování na internetu je obecně stále využívanější, zejména díky rychlým a bezpečným platebním metodám, které si osvojily i starší generace. Pokud jde o rizikovost samotného nákupu, existují portály, které jsou ověřené stovkami tisíc spokojených zákazníků. Skrz.cz monitoruje recenze na všechny slevové portály a pokud se vyskytnou časté negativní recenze, vyřazuje portál z nabídky. Seznam všech monitorových portálů si můžete prohlédnout v databázi Skrz.cz. Doporučujeme nakupovat na těch portálech, které nabízejí vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Otázka: Na koho se můžu obrátit v případě problému?

Každý úspěšný a konkurenceschopný slevový portál se musí bezchybně starat o zákazníky, kteří s nákupem nebyli spokojeni. Jako zákazník se můžete obrátit na telefonický nebo emailový kontakt. V případě vybírání nabídky přes vyhledávač slev Skrz.cz, je vám k dispozici ochotný Ombudsman, který za uživatele řeší nejrůznější problémy s nákupem.

Otázka: Jaké nabídky jsou na slevových portálech nejprodávanější?

V začátcích slevových portálů to byly především slevy na jídlo a jak postupně rostla nabídka, staly se bestsellerem pobyty. Stále větší oblibě se těší víkendové wellness pobyty. Ale velký zájem je také o zboží a módu. Skrz.cz proto třídí všechny nabídky ze slevových portálů do těchto hlavních sekcí. Prohlédnout si je můžete zde.

Pokračování příště… 🙂

Mezitím si prohlédněte nabídku všech slev z internetu na Skrz.cz kliknutím: ZDE