Jak vybrat správnou dovolenou?


Slevové portály jsou využívány z velké části pro skvělé pobytové nabídky. Na vyhledávači slev Skrz.cz najdete přímo kategorii s názvem pobyty, kde můžete rychle a jednoduše najít místo své vysněné dovolené. O úspoře většinou více než 50% z původní ceny netřeba psát…

Abyste byli se svou dovolenou opravdu plně spokojeni, je ale potřeba důkladně pročíst celý text, kde je vždy uvedeno několik pro vás zásadních informací.

  1. Doprava

Ačkoliv je to spíše výjimka, někdy v nabídce doprava zahrnuta není. Může se jednat o nabídky, kde je pouze sleva na hotel či apartmán a dopravit se musíte po vlastní ose. V tomto případě se jedná ale spíše o tuzemské zájezdy. Nepřehlédněte ale ani typ dopravy a případná místa nástupu. Existují i pobyty, kde je v nabídce sleva na ubytování a k tomu sleva na leteckou dopravu.

  1. Stravování

Velmi podstatná podmínka celé nabídky je typ stravování. Nejčastěji je nabízena polopenze či snídaně, ale výjimkou nejsou ani pobyty all inclusive anebo dokonce degustační menu. Pokud zvolíte například vinařskou oblast, můžete se ve většině případů těšit na neomezenou degustaci vína. Často také bývá na pokojích jako pozornost lahev sektu či vína. I toto najdete v podmínkách každé slevové nabídky.

  1. Děti

Pokud cestujete s dětmi, měli byste zbystřit. Některé pobytové zájezdy nabízí možnost vzít děti do určitého věku zcela zdarma.

  1. Pro jednoho či pro dva?

Většina nabídek je pro dvě osoby, ale ani zde nepodceňujte podmínky uvedené v textu. Počet nocí a počet osob je uváděn přímo v nadpisu, případně v podtitulku.

  1. Podívejte se na mapu

Aby Vaše dovolená byla přesně podle vašich představ, zjistěte si, co se dá podniknout v blízkém okolí a aktivity si naplánujte dopředu. Pokud neradi lenošíte a náplní pobytu není jen relax například při wellness procedurách, určitě se vám povědomí o blízkých zajímavostech bude hodit!

Podívejte se, jaké dovolené se slevou jsme vyhledali právě dnes. Kliknutím ZDE