Sláva, dokázali jsme to! Získali jsme asistentku pro Tomáška!


Radujeme se!  Společnými silami se nám podařilo udělat dobrý skutek. Dobrý skutek, který usnadní život Tomáškovi a jeho mamince. Za necelý týden! jste svým nadšením pomáhat, svými neuvěřitelně milými komentáři probudili vlnu solidarity i mezi svými přáteli. Díky Vám jsme mohli věnovat  132 00 Kč na zaplacení zdravotní asistentky pro Tomáška na více než rok. Díky Vám jsme zviditelnili obdivuhodnou nadaci Život dětem a našli desítky obětavých dárců z řad firem i jednotlivců. To vše bychom bez Vás nedokázali.

Tomáškova maminka pro Vás napsala děkovný dopis. Její slova říkají skutečně vše.

Napište Tomáškově mamince, přání nebo vzkaz.

Přestože tato dobročinná akce končí, nadace Život dětem se bude i nadále věnovat podpoře více než 300 osudům nemocných dětí. Velmi jejich aktivity obdivujeme a pokud jsme jen trochu přispěli k nalezení dalších dárců, ochotných pomoci, mělo to smysl.

Občanské sdružení Život dětem pomáhá vážně nemocným dětem v celé České republice již 12 let. Možnosti peněžní podpory naleznete na odkazu http://www.zivotdetem.cz/jak-muzete-pomoci/. Speciálně pro Tomáška jsme vytvořili variabilní symbol 1212 na účtu č. 83297339/0800, kam můžete poslat libovolný příspěvek. Sledujte benefiční galavečer Srdce pro děti v neděli 16. prosince od 20 hodin na Prima family!

Jsme na Vás skutečně pyšní

Skrz.cz