Pomozte Tomáškovi a jeho mamince žít lepší život

„Nepotřebujeme kouzla, abychom měnili svět k lepšímu, vše potřebné totiž nosíme v sobě.“ J.K. Rowling

V loňském roce se nám podařilo dokázat velký zázrak. Vaše nadšení pomáhat vyústilo v kýžený cíl. Získali jsme asistenčního psa pro paní Kristýnu a nyní můžeme takový zázrak zopakovat! Nestojí to víc než vteřinu času!

Kdo je Tomášek?

Na usměvavém Tomáškovi byste na první pohled nepoznali, že trpí vážnou atrofií jícnu, která mu znesnadňuje dýchání a zabraňuje přijímat potravu jinak než speciální sondou přímo do bříška. Tomášek je statečný čtyřletý chlapeček, o kterého se nepřetržitě stará jeho milující maminka. Péče o Tomáška vyžaduje jeji neustálou přítomnost , sama Tomáškovi odsává hlen z krční kanylky a zavádí potravu do sondy v bříšku.  Vyškolená zdravotní asistentka by umožnila mamince trochu si odpočinout, najít si alespoň částečné zaměstnání a tím přispět do jejich skromného rozpočtu. Taková pomoc je však příliš nákladná…

Společně to dokážeme!

Spojme síly a ukažme, že i malý skutek může mít obrovskou váhu, pokud všichni táhnou za jeden provaz. Stačí jediné kliknutí! Jediná návštěva stránky Skrz.cz znamená přispění 0,25 Kč do kasičky pro Tomáška a jeho maminku. Cíl je neskromný, ale věříme, že to dokážeme. Nastřádáme 132 000 Kč na vyškolenou zdravotní asistentku za 14 dní? Odpověď je na jenom na nás! Děkujeme každému, kdo věnuje vteřinu svého času pro dobrou věc.

Doufáme, že tato akce přispěje i ke zviditelnění práce nadace Život dětem, která se věnuje podobným připadům jako je ten Tomáškův a zároveň se podílí na zlepšování zdravotní techniky na dětských odděleních nemocnic!

Pokud chcete nadaci pomoci přímo, více naleznete na odkazu http://www.zivotdetem.cz/jak-muzete-pomoci/

Máme tu moc změnit dva lidské životy k lepšímu!

Dokážeme to?

Věříme, že ano. Děkujeme…

Váš vyhledávač slev Skrz.cz