Skrz.cz ukončil spolupráci se serverem Slevoviny


Na základě negativních recenzí uživatelů a četných stížností směřovaných Ombudsmanovi Skrz.cz jsme ukončili 1.10. 2012 spolupráci se serverem Slevoviny. Hlavním předmětem stížností byla kvalita produktů, špatná komunikace se zákazníky a nadhodnocené ceny oproti jiným serverům.

Provozovatelem slevového serveru Slevoviny je společnost Ainix s.r.o., která je zároveň spojena s konečnými dodavateli slevových produktů, weby www.xveci.cz a www.chytreprodukty.cz. Stížnosti na zakoupené zboží jsme registrovali nejen na Skrz.cz, ale také na stránkách sdružení obrany spotřebitelů, v několika případech se týkaly i bezpečnosti samotného produktu.

Skrz.cz dlouhodobě usiluje o bezproblémové nakupování pro své uživatele. Již dříve jsme ukončili spolupráci se servery Pumba, Intertip, Koloslev a současně také ZeleneSlevy.cz. Nadále budeme pokračovat v aktivním monitorování všech slevových serverů. Díky celému týmu Ombudsmana Skrz.cz se nám tento cíl daří naplňovat a vy tak můžete nakupovat ještě bezpečněji.

Váš Skrz.cz