Nové odměny v benefit programu! Mixit.cz a další lahůdky.


Tak jsme do toho taky spadli!

Už jsme Vám psali o našem týmu? Ne? Tak to je nejvyšší čas to napravit a napráskat naši novou závislost. Nekouříme (většina), nepijeme (většinu dne), sportujeme (když je čas) a jíme strašně zdravě (alespoň ráno). Pár z nás si sice zdravou snídani stále představuje v ranním menu Mc´Donald´s, ale my ostatní křupeme! 

Mixit nám zkrátka chutná a proto jsme se rozhodli, že i Vám dáme příležitost, být závislým na něčem zdravém. Nově v našem benefit programu objevíte kupóny na namíchání své vlastní křupavé dobroty v hodnotě 250 Kč – a to je už je pěkná porce zdravého křupání. Máte rádi jahody, oříšky nebo raději čokoládičku? Šup s nimi do mixu! Kombinací je nespočet! Přesvědčte se sami na stránkách mixit.cz. Vaše mlsání vám přijde poštou až domů ve fešáckém tubusu, nebo můžete využít mnoha odběrných míst po celé ČR.

V našich benefitech se dále můžete seznámit nejen se zkrášlovacími akcemi od hyperkupóny.cz a nákupvakci.cz, ale i dalšími praktickými vouchery. Odměnit se můžete i peněžními poukazy do jednoho z největších českých e-shopů MALL.cz.

Přejeme Vám příjemné nakupování na skrz.cz a zlaťáky ať jen cinkají!:)