Nový live chat: Jsme vám zase o krůček blíž


Abychom se vám stále více přibližovali, rozhodli jsme se otestovat na našich stránkách Skrz.cz nový rychlý a přímý způsob komunikace –  live chat. Testování probíhalo od 28. července, kdy nás DEV bombardoval zkušebními zprávami a 2. srpna se live chat spustil “naostro”. Naše “chatařky” Míša a Linda se mohly pustit do práce.

Jelikož se snažíme o co nejlepší komfort pro naše uživatele, testovali jsme chat napříč celou firmou. Víc hlav víc ví, kolikrát i vidí. Namísto Míši z naší uživatelské podpory se tak nejednou skrývala za tímto jménem třeba Lucka, Katka, Monika anebo Tomáš i Martin. Jednoduše jsme se na chatu prostřídali skoro všichni. Pro ty, kteří běžně nejsou v přímém kontaktu s uživateli, to byl často oříšek a naší kanceláří se ozývalo zoufalé “pomóc”. Vše nakonec dobře dopadlo a díky postřehům ostatních, tak můžeme chat vypilovat do uživatelsky přívětivého způsobu komunikace.

A s čím jsme vám nejčastěji radili? V 58% všech konverzací jsme pomáhali s výběrem, z čehož jasně vedly pobyty (75%), dále nábytek (8%) a zbylé pak lokální nabídky a služby. Věříme, že naše tipy často pomohly k rozhodování. Obracet se na nás ale můžete s jakýmikoliv dotazy, rádi vám poradíme!

Ať už se rozhodnete pro komunikaci s námi po chatu, e-mailem, na Facebooku nebo telefonicky, vždy jsme tu pro vás a neváhejte se na nás obrátit!

Náš chat je vám k dispozici od pondělí do pátku vždy od 9:00 do 17:00.