Užijte si s ratolestmi jako malí na Den dětí!

Kdo si hraje, nezlobí, tak nezlobte a udělejte radost svým špuntům na Den dětí! Přinášíme několik tipů, jak vykouzlit úsměv na tváři Vašeho potomka.

Beckiland

Celodenní řádění v Backilandu Vás vrátí do dětských let a Vaše děti nebudou vědět na jakou atrakci dřív – jestli na dobrodružnou výpravu do jeskyně, svézt se na jungle expressu nebo zažít báječnou jízdu na motokárách, případně se vyšplhat na horolezeckou stěnu, želatinový kopec či mega-šplhadlo.

Zoo Mořský svět

Tisíc mil pod mořem. Objevte podmořský svět i bez ponorky Nautilus. A pokud se ještě stále hledá slavná rybí celebrita Nemo, v Mořském světě ho zaručeně najdete a s ním i další slavné obyvatele podvodní říše včetně žraloků:)

 

Špiónské hodinky

Kdo si někdy nepřál hodinky s vodotryskem, byl jednoduše příliš skromný. A co teprve hodinky s detektorem lži a dalšími špionskými vychytávkami. Špiónské hodinky podnítí fantazii a navíc získáte do rodiny osobního detektiva. Další vychytané hračky najdete zde.

Machinarium

Počítačové hry nemusí být jen plné nasilí, Machinarium je příběh jednoho robůtka, který chce zachránit svou robotí přítelkyni a rodné město. Na této hře se podíleli tvůrci Kuky se vrací a je doprovozená nádhernou hudbou, která Vás vtáhne do děje. Inteligentní a již světově proslavená hra českých tvůrců je ideálním dárkem pro děti i jejich rodiče:)

A další desítky nápadů jak strávit hezký den s rodinou najdete na Skrz.cz!