Slevový trh zraje jako dobré víno


Jak jste si zajisté všimli, internet je plný apokalyptických zpráv o brzkém konci slevového trhu. Narazíme tak na tragické příběhy plné slz a nářků malých živnostníků, které slevová akce údajně zruinovala, prezentace slevových serverů coby krvežíznivých parazitů a další tristní příběhy o jejichž pravdivosti se dá velmi pochybovat.

Opak je pravdou – slevový trh zraje jako dobré víno! Velmi silné tvrzení, viďte? A čím ho pánové ze Skrz.cz podloží? Nebudou to komplexní analýzy slevového trhu, ani grafy, dokonce ani průzkumy veřejného mínění. Důkazem našeho tvrzení je tento videozáznam:

Jde o doprovodné video k slevové nabídce Slevomatu na ruční mytí v Brně. V tomto konkrétním případě byl podnikatel ochoten poskytnout slevu 74%, dát provizi slevovému serveru a ještě si z vlastní iniciativy pro podporu slevové akce natočit vtipné prezentační video trvající 6 minut. A právě to je důkazem, že slevové servery jsou pro spoustu podniků váženými partnery. Slevový trh proto bude pokračovat dál a zlepšovat se ve prospěch snaživých podnikatelů, kvalitních služeb a spokojenosti nás – zákazníků.