Přelomový rok pro Skrz.cz! A 2014 bude ještě lepší.

Když Martin Talavášek založil první český vyhledávač slev Skrz.cz (především pro kamarády:-), určitě netušil, jaké úžasné věci uskutečníme za pouhé tři roky. A jede se dál!

Řeč čísel

Za tři roky jsme vám ukázali více než 3 500 000 slev.

Rozdali jsme výhry za více než 1 500 000 Kč.

Fandí nám už téměř 115 000 fanoušků na FB.

Od začátku existence jsme jednička na trhu.

Nyní registrujeme již přes 3000 000 návštěv měsičně!

3 krát jsme společně s vámi pomohli změnit jeden lidský osud k lepšímu.

Bez skvělého týmu to nejde

V kanceláři nám docházejí místa k sezení a můžete za to vy! Vůbec vám to nemáme za zlé. 🙂 Skrz.cz je díky vaší přízni stále větší a můžeme tak realizovat ambiciózní projekty i pomáhat. Letos jsme již potřetí zažili obrovskou radost z úspěchu charitativní akce, tentokrát pro Honzíka Šnajdra.

 

Hledání slev, to je oč tu běží!

Nespokojíme se jen s cílem vyhledávat. Nadále ukončujeme spolupráci s černými ovcemi mezi slevami. A v roce 2014 ještě přitvrdíme! Budeme ještě přísněji ukončovat spolupráci s partnery, kteří dávají slovu „sleva“ nádech nedůvěryhodnosti.

Na co jsme nejvíce pyšní v roce 2013?

Spustili jsme pro vás slevové kupóny zdarma. Od prvního dne registrujeme tisíce a tisíce stažení kupónů a kódů. Exkluzivně pro vás domlouváme skvělé akce úplně zdarma.

Spustili jsme novou mobilní aplikaci! Za necelý půlrok naši aplikaci vyzkoušelo přes 20 000 lidí, zkuste to taky. PS: Ještě hrajeme o 2 poukazy na benzín zdarma!

Spolupracovali jsme s vašimi oblíbenými obchody. Náš úspěch ve světě internetu nezůstal bez povšimnutí velkých obchodů včetně těch kamenných. Exkluzivně jsme pro vás připravovali kampaně pro Alza.cz, Tesco, Sconto nábytek, Teta drogerii, Rossmann, McDonald, DámeJídlo, Agip, OC Nový Smíchov Invia a další. Jsme na tyto spolupráce moc pyšní!

Dokázali jsme domluvit cenu pouze pro Vás! Vyhledávat slevy nás baví, ale domluvit speciální slevu jen pro vás má taky něco do sebe. Přes Skrz.cz jste mohli koupit nejlevněji kávovary Tassimo, Dolce Gusto, prací prostředky Ariel, mnoho produktů z OC Nový Smíchov a další a další!

Spustili jsme novou sekci pobytů! Hledání pobytů je nyní snazší, přidali jsme praktické štítky, je hračka najít například pobyty s polopenzí nebo pro děti zdarma.

Vyvinuli jsme rozšíření pro váš prohlížeč Chrome. V e-shopech tak okamžitě uvidíte slevy vyhledané Skrz.cz. Zkuste si to!  

casino online style games on Full Tilt Poker.cz/“>Představili jsme novou sekci letáků! Letáky dostaly také hodně pozornosti. Přidali jsme zvětšovací lupu nebo si můžete váš oblíbený leták nechat posílat na mail.

Nový robůtek vás upozorní na slevy. Stačí zadat klíčové slovo do vyhledávacího řádku – ať již požadovanou slevu najdeme, či nikoliv, robůtek vás může vždy upozornit do mailu, až se hledaná sleva objeví.

Jsme ještě rychlejší! Čest našim programátorů. Dokázali jsme se pro vás ještě zrychlit. Stále pracujeme na tom, aby vaše hledání bylo naprosto nerušené a bleskurychlé.

Pomohli jsme Honzíkovi Šnajdrovi!

Našli jsme domov koťátkům! 😀

Naučili jsme se věštit! Vstupte do nového roku s úsměvem a vyzkoušejte náš věštící stroj až z dalekého Orientu.

2014 bude jízda. Těšíme se!