Nemocný Honzík dělá pokroky! Děkujeme, že pomáháte se Skrz.cz.

V listopadu 2013 se nám společně s vámi podařila úžasná věc – malý Honzík získal prostředky na finančně náročné terapie, které mu pomohou udělat první krůčky. Moc si to přejeme! Honzíkovo onemocnění znemožňuje soběstačný pohyb a proto je odkázán na pomoc rodičů a časté léčebné pobyty.

Jak se můžete přesvědčit na fotografiích, Honzík i díky vám dělá velké pokroky! Dokáže sám udržet hlavičku a na tváři má neustále úsměv. 🙂

 

Fotografie, které nám poslal Honzíkův tatínek, jsou pořízené v sanatoriu v Klimkovicích, kde si malý bojovník vysloužil i diplom pro statečného absolventa.

 

Klim – terapie v sanatoriu v Klimkovicích Honzíkův stav výrazně zlepšila již v minulosti, je třeba ji však opakovat co nejčastěji, dokud je organismus mladý a tvárný. Jsme šťastní, že jsme společně s vámi přispěli na tři ozdravné terapie. Ale boj nekončí…

Rodině Šnajdrových můžete pomáhat i nadále zasláním libovolné sumy na číslo účtu 83297339/0800 variabilní symbol 1212, který byl pro Honzíka zřízen prospěšnou organizací Život dětem.

Co Honzíka čeká dále?

Honzík má před sebou náročnou cestu k uzdravení, na které mu pomáhají ti nejobětavější rodiče. Již brzy si Honzík zaplave s delfíny při tzv. delfinoterapii, na kterou jsme společně s vámi získali prostředky. Plavání s delfíny a jejich přítomnost prokazatelně zlepšila stav mnoha pacientům po celém světě. Máme slíbené další fotografie pro všechny, kteří Honzíkovi fandíte a nadále pomáháte.