Největší lahůdky Zlaté horečky

Soutěžíte s námi? Abyste věděli, na co všechno se můžete těšit, představíme vám dnes ty největší lahůdky, které ve Zlaté horečce na Skrz.cz můžete získat:

Server ČapniTo.cz vám umožní důkladně provětrat mozkové závity, jemnou motoriku i soustředění – do Zlaté horečky totiž mimo jiné věnoval vouchery na propracované 3D bludiště! Vyzkoušeli jsme a můžeme zodpovědně říci, že tento hlavolam potrápí dospělé i děti – tedy pokud je k němu vůbec pustíte! 🙂

Portál Slevoviny.cz přináší pohyb a tanec i pro ty, kteří se parketu zdaleka vyhýbají. Taneční podložka Dance Pad vám bude kroky sama diktovat, takže je určitě nezapomenete, a navíc přinese super zábavu – třeba večery plné tanečních klání celé rodiny!

Server Amplión vás bude hýčkat – kromě voucherů na zkrášlení a relaxaci do Zlaté horečky poskytnul také kupóny na luxusní havajskou masáž LOMI LOMI. Hoďte stres slots za hlavu a nechte se rozmazlovat šikovnýma rukama profesionálů!

Portál Vykupto.cz přišel s pořádným akčním nářezem – troufáte-li si, můžete si vyzkoušet střelbu z dvanácti různých vojenských zbraní včetně legendárního Desert Eagle! V ceně máte výcvik i náboje – odpoledni v kůži akčního hrdiny už nestojí v cestě vůbec nic!

Slevomat.cz vás pak pošle přímo vzhůru do oblak! Připravil si pro vás hodinový let balónem, při kterém se můžete pokochat krásnými výhledy na Benešovsko, Slapy, nebo Český ráj. Tak neváhejte a pojďte se odpoutat od všedních starostí!

KuponPlus.cz pak, jak už je jeho zvykem, nechal výběr zcela na vás, a nabízí poukazy na nákupy libovolných voucherů. S takovou nabídkou šlápnout vedle prostě nemůžete!

Tak příjemné vybírání! 🙂