Křižíkova fontána


Jak jsme již před časem upozornili na naší Facebook stránce, vstup na Křižíkovu fontánu můžete nyní mít za 120 Kč namísto 200 Kč. Což je velmi lákavá cena za takto velkolepé a impozantní představení světového formátu. Neznáte Křižíkovu fontánu? Pojďme si ji tedy představit.

Vstup na představení Křižíkovy fontány se slevou 40%.
Vstup na představení Křižíkovy fontány se slevou 40%.

Historie sahá až do roku 1981, kdy fontánu zkonstruoval „český Edison“ – pan František Křižík. V době jejího vzniku vzbudila obrovskou pozornost ze strany veřejnosti a stala se tak jednou z hlavních domén Prahy. Přesně po sto letech proběhla masivní rekonstrukce a původních 50 reflektorů nahradilo 1300 různobarevných světelných zdrojů, k tomu se přidalo 3000 trysek, 49 čerpadel, 2 kilometry potrubí, promítání obrazu na vodní clonu, laserové efekty a další technika, která vám spolu s doprovodem klasické hudby, herci a pěvci zaručí nezapomenutelný zážitek.

Voucher je možné využít pouze v červenci, což není problém vzhledem ke kapacitě amfiteátru, který pojme až 6000 diváků. Představení si můžete vybrat předem z programu přímo na stránkách provozovatele Křižíkovy fontány.