Hyperkupóny.cz potěší nejen chuťové pohárky!


Čerstvá nadílka Benefit programu je ve znamení nejen dobrého jídla a pití, nabídku slevových kupónů až na 80% slevu do vybraných podniků tentokrát obstaral server Hyperkupóny.cz. A co pro Vás všechno připravil?

Příležitostí strávit čas s přáteli není nikdy dost, využijte pozvánky k hřešení a vychutnejte si pečenou kachničku či kolínko v restauraci Beer Factory nebo se královsky nadlábněte v podniku Starsky a Hutch, milovníci chlebíčků zamlaskají nad šunkovým střevícem a život Vám osladí ořechový dort v Nuselské cukrárně.

Pokud dáváte přednost orientální kuchyni, sliny Vám nažene vůně thajských pokrmů ve Vysmátém zajíci, pochutnáte si také v sushi baru Takahashi. Na pravou italskou pizzu tentokrát do restaurace Trinidad. Jestli Vám z toho všeho vyschne v hrdle, nechte si namíchat drink podle Vašeho gusta v Tobaco music baru.

Že byste raději něco praktičtějšího? Co takhle 50% sleva na veškeré fotopráce u firmy Aaron v Praze, Brně nebo Ostravě? Pak se vyšvihněte v e-shopu s oblečením Bubabuu. A komu se omrzela obyčejná trika, může nyní blikat a svítit LED diodami za polovic:)

Ještě nekončíme! V Plzni adrenalin nažene jízda na motokárách. Do Českých Budějovic zveme na vymazlený tataráček u 2 Koček a v Pardubicích se postarají, abyste měla řasy jako ze žurnálu.

Jestli Vám to vše rozhodí dokonalý účes, využijte kadeřnických služeb salónu Delilah. Se šperky Swarovski od Bijoudeluxe a uvolnění masáží od regeneračního specialisty Milana Koutného- budete prostě jako noví!

Nezbývá než popřát dobrou chuť a krásné jaro!