Hledáme slevové kontrolory!

Jak jistě již víte, ve Skrz.cz se pro vás denně snažíme přinášet opravdu jen ty nejkvalitnější slevové nabídky ze všech slevových serverů. Protože denně přibývají desítky nových, neprozkoumaných, slevových nabídek, sami už na to nestačíme a potřebujeme posily. Posily ve formě tzv. „kontrolorů slev“. Co takový kontrolor dělá? Každý den prochází a ověřuje nabídky, které jsou na Skrz a ručí se za jejich správnost.

Protože se nové slevy objevují i o víkendu je potřeba být online i soboty/neděle. Časově vám kontrolování zabere zhruba 3 hodinky denně a pracujete ze svého domova, proto se jedná spíše o brigádu vhodnou i pro maminky na mateřské „dovolené“ (moc dobře vím, že pro maminky s novorozencem rozhodně nejde o dovolenou :), proto ty uvozovky). Kontrolovat se bude v týmu 2-3 lidí, proto je ideální domluvit se s kamarády/kamarádkami a z práce si tak udělat i koníček. Co požadujeme je pořádná dávka pečlivosti a spolehlivosti.

Jsme přátelští a vstřícní (obrázek si můžete udělat na naší Facebook stránce a na tomto blogu) a věříme, že se vám s námi bude pracovat jedna radost. 😉

Vaše životopisy můžete posílat na email: jobs@melkermedia.cz
Další informace o pracovní pozici naleznete také  na Facebooku.