Ahoj kotě, Startku? Jsou moc dobrý!


Kdo viděl film Kouř a slavnou Arnoštkovu scénu (mimochodem Arnoštkovu hudbu využilo Aukro v jeho propagandě) ví o čem mluvím. A taky ví, že dnes už je doba jiná a na Startku moderní slečny rozhodně neslyší. Holt svádění je věda a není kupodivu, že nejlépe si v kapitalismu vedou právě charismatičtí muži v krásných naleštěných drahých autech.

Nicméně pro všechny z nás, kteří nemáme ani krásné a drahé auto, ani velký dům. Pro nás, kteří žijeme běžný život, ráno z malého bytu spěcháme do tramvaje, metra, autobusu nebo startujeme své mladoboleslavské Fábie a Octávie. Pro ty z nás, kteří celý den pracujeme a když náhle potkáme svůj vysněný protějšek, je na světě problém, nevíme jak ho oslovit! Právě pro nás je tu sleva na školu svádění.

Říkáte si: „Co já budu dělat na škole svádění? Mám to zapotřebí? Stydím se!“. Ano, mám stejné pocity, ale přece jenom za čtyři stovky to stojí za zkoušku. Nebudu se už dál dívat jak nám Čechům svádí pěkné Češky Italové, Španělé nebo Francouzi! Ti měli totiž školu svádění už doma a teď nás trumfují.. 🙂 Takže, já říkám dost a kupuji si kupón. A vy?