Blíží se povánoční výprodej


Předvánoční nákupní horečka vrcholí a už brzy skončí, ale my víme, že hned po vánocích začne další. Připravujeme se na povánoční výprodej, abychom vám pomohli ohlídat ty nejzajímavější slevy, které se na eshopech objeví.


Vytvořili jsme pro vás zbrusu novou sekci věnovanou povánočnímu výprodeji. V ní najdete zboží s těmi největšími slevami po vánocích. Jak budou eshopy startovat výprodeje, tak se zde budou postupně objevovat další a další nabídky. Doporučujeme vám tedy si zapnout hlídání těchto slev, aby vám žádná zajímavá sleva neutekla. Stačí kliknout na tlačítko „hlídat tyto slevy“ a my vám pošleme email vždy, když se objeví další zboží s novou slevou.

Kdy přesně povánoční výprodej začne? Dá se očekávat, že některé eshopy začnou masivně zlevňovat zboží už 25. prosince 2016, další se asi přidají 26. prosince. Někteří odstartují slevové akce až posledních prosincových dnech a určitě se najdou i takové eshopy, které zahájí výprodeje až na začátku ledna. A vzpomeňte si na letošní Black Friday, kdy si několik eshopů řeklo, že zkusí zlevnit zboží už o týden dříve. Tak třeba někdo odstartuje vánoční výprodej už před vánoci 🙂 I to ale dokážeme ohlídat.

Dá se očekávat, že po Vánocích vzroste zájem o sortiment jako je elektro, oblečení a móda, hračky či nábytek – v nich se dají čekat nejzajímavější slevy. Plánujete-li shánět ve slevě něco konkrétního, doporučujeme sledovat přímo tyto sekce, aby vám třeba neuteklo zboží s opticky menší avšak přesto zajímavou slevou, které se do speciální výprodejové sekce nevejde.