Vyrážíme do boje za práva uživatelů Skrz.cz!


Víte, co je na/pro Skrz.cz to úplně nejdůležitější? No přece vy! 🙂 Kvůli vám se dennodenně snažíme, aby Skrz.cz byl maximálně přehledný, pohodlný i funkční, a vám se na něm líbilo. Nyní představujeme další stupeň ochrany zákazníků – Skrz.cz Ombudsmana!

Ombudsman – ochránce skrz naskrz

Ombudsman je na Skrz.cz proto, aby řešil všechny vaše problémy, stížnosti a reklamace, které při uplatňování slev mohou někdy nastat. Pomůže vám při neochotě slevových serverů vyřizovat reklamace a průběžně otestuje funkčnost zákaznických podpor i kontaktních adres jednotlivých portálů. Dále bude sbírat vaše recenze na služby slevoserverů a zakročí v případě, že některý z nich nasbírá množství negativních hodnocení.

Jak nahlásit Ombudsmanovi svůj problém?

Stačí kliknout na podstránku Ombudsman a použít buď e-mail, Skype nebo klasický telefon. Ať už máte se slevou jakékoliv potíže, náš Ombudsman udělá vše proto, aby je vyřešil!Nechceme dopředu slibovat zázraky, ale můžeme se alespoň pochlubit, že se nám zatím podařilo uspět se všemi vašimi reklamacemi, které se v e-mailech slevových serverů válely nevyřízené dlouhé měsíce! 🙂 Takže pokud máte nějaký problém, neváhejte a dejte o něm Ombudsmanovi vědět!