Skrz.cz jako jediný vyhledávač slev končí s pochybnými servery!

Ředitel vyhledávače slev Skrz.cz, Petr Kováčik

Vyhledávač slev Skrz.cz pokračuje v boji proti podvodným slevovým serverům. Ve . byla zveřejněna reportáž o podvodném jednání slevového serveru Slevoviny. Poškození si stěžovali na vadné produkty a následné neuznání reklamace. K problému se jako zástupce největšího vyhledávače slev Skrz.cz vyjádřil i jeho ředitel Petr Kováčik.

V kontrolování poctivosti slevových inzerentů nemáme konkurenci

„Skrz.cz již v minulém roce zaregistroval množící se stížnosti na server Slevoviny. Na základě těchto reakcí jsme ukončili se Slevovinami spolupráci již 1.10. 2012 a postupujeme tak nekompromisně v každém obdobném případě, nutno podotknout, že jsme v tomto ohledu jediný vyhledávač slev, v nedávné době jsme stejně zakročili u serverů TetaSlevy.cz, SleVoucher.cz, Bestsleva.cz, PekloSlev.cz, Neutracim.cz. a mnoha dalších v minulosti

Jedinečnost vyhledávače slev Skrz.cz v bezpečnosti nákupů

Vaše bezpečí je na vyhledávači slev Skrz.cz na prvním místě. Shromažďovat všechny slevy z internetu je pro nás zodpovědné a dlouhodobé poslání. V případě problémů s nákupem je tu pro vás ochránce zákaznické spokojenosti Ombudsman Skrz.cz, v sekci recenzí slevových serverů si můžete přečíst o spokojenosti ostatních uživatelů a ani náš detektiv nikdy nespí, bedlivě sleduje každé pochybné jednání slevových serverů, abychom mohli rychle zakročit!

Vždy jsme tu pro vás.

Váš vyhledávač slev

Skrz.cz