Teplota stoupá – nebuďte doma!:)


Jak vzdorovat horkým dnům? No přeci výlety! A nemusí to být jen u vody. Přinášíme doporučení míst, které Vás příjemně ochladí. Klikněte si na obrázek a můžete se v něm ocitnout na vlastní kůži!

1. České skály

Už jste se seznámili se Strážcem skal, Milenkou, Zubem, Gilotinou nebo Skalní ozvěnou? Takovou pohádkovou sešlost potkáte v Adršpašských skalách, jsou to jména známých skalních útvarů, v jejich stínu je vždy pohádkově. Čechy jsou plné krásných skalních měst, která už jste poznali na vlastní oči?

2. České hory a lesy

V zimě na lyže, v létě na kolo a pěší túry. V horských lesích je v létě nejlépe – vůně jehličí, zurčení potoků. Takový výlet na Praděd a jeho rozhlednu je absolutní nutnost ve sbírce vzpomínek každého turisty!:) Někdo to prostě rád mezi stromy:) Jeseníky, Šumava, Krkonoše, Beskydy… Které české hory jsou vaše oblíbené?

 

3 . Slovenské Tatry

Lesy, vodopády, ledovcová plesa – Nízké a Vysoké Tatry jsou výkladní skříň slovenských přírodních krás! Scenérie, při nichž má 9 z 10 lidí pusu dokořán. Užijete si výlety pěšky i na kole.

 

4. Alpy

Na jaře a v létě bývají Alpy plné barev, dechberoucích panoramat a turistických možností. Osvěžit se alpských vzduchem u ledovce Dachstein může být díky Skrz.cz luxus, který si můžete dopřát! Prolistujte si sekci pobytů na Skrz.cz a vyberte si dovolenou svých snů!