Slevový portál NákupvAkci ukončil svoji činnost


Aktualizováno 27.01. – naše další rady a vyjádření najdete v dalším dílu pořadu Černé ovce, které vysílá Česká televize.

 

Slevový portál NakupvAkci.cz dne 13.12. 2016 ukončil svoji činnost. Na Skrz.cz byly nabídky  zmíněného slevového portálu odstraněny již v průběhu listopadu. Důvodem byl zvýšený počet negativních recenzí zákazníků. Aktuální recenze serveru NákupvAkci.cz můžete najít zde:

Další podrobnosti a rady, jak postupovat při případné reklamaci vám poskytneme na emailu: ombudsman@skrz.cz nebo si můžete přečíst aktuální právní vyjádření serveru DostupnýAdvokát.cz přímo k této konkrétní kauze.

Zákazníkům, kteří si již vouchery zakoupili a zaplatili doporučujeme, aby trvali na poskytnutí zakoupené služby (zvlášť ve chvíli, kdy došlo k potvrzení rezervace ze strany poskytovatele) neboť k zakoupení služby či pobytu došlo v jejich dobré víře. Konkrétně v obchodních podmínkách portálu NakupvAkci.cz bylo uvedeno následující:

VIII. Odpovědnost a záruky, reklamace

Poskytovatel se zaručuje spotřebiteli, že slevový kupón na zboží a/ nebo služby dle smlouvy lze uplatnit v místě a čase ve slevovém kupónu uvedeném. Po uplynutí doby uvedené ve slevovém kupónu nárok spotřebitele na plnění ze smlouvy zaniká.

Nakupvakci.cz odpovídá pouze za to, že v souladu s těmito všeobecnými obchodními podmínkami bude spotřebiteli dodán slevový kupon a že použití slevového kuponu nebude poskytovatelem odmítnuto, splní-li spotřebitel stanovené podmínky.

Kompletní obchodní podmínky portálu NákupvAkci si můžete stáhnout zde:

Další rady co dělat, když zkrachuje slevový portál najdete zde:

Při neposkytnutí služby a provedení platby platební kartou je možné také požádat banku o tzv ChargeBack, neboli vrácení peněz z důvodu neposkytnutí zboží nebo služby. Více informací o ChargeBacku najdete zde:

Formuláře na přihlášení pohledávky je možné si stáhnout zde:

Vyplněnou přihlášku je následně možné zaslat na adresu:

spalena@msoud.pha.justice.cz

Platná spisová značka: MPSH 59 INS 28700/2016

Původní spisová značka: MSPH 89 INS 28545 / 2016

Městský soud v Praze, Spálená 2, 120 00 Praha 2

Detaily a celý vývoj insolvenčního řízení je možné najít zde:

Související články: E15.cz , Seznam zprávy, iDnes.cz, Lupa.cz, Aktualne.cz, Novinky.cz