Opravdové slevy jsou opět tu!

Již po sedmé, i tuto středu 5.10. startují Skrz Sirény!

Pečlivě jsme pro Vás vybírali nabídky, které si právě teď můžete koupit se speciální slevou. Veškeré zboží, které tu najdete, jsme totiž ještě více zlevnili , všechny nabídky jsou prověřené a mají opravdu dobré recenze.

Vybírat můžete ze zboží, nábytku nebo víkendových pobytů, a pro velký úspěch znovu opakujeme slevové kupony, se kterými získáte další slevu na veškeré zboží z daných kategorií (ANO, platí i na již zlevněné zboží!). S těmito kupony, si sami vyberete to, co chcete a zároveň získáte extra slevu navíc. A to je přece před Vánocemi skvělé.

Neznáte Sirény? Pusťte si video:

 

Nabídky ve Skrz Sirénách najdete ZDE!

A na co se můžete v říjnových Sirénách těšit? Najdete zde 20% slevu na kvalitní LED žárovky, 20% sleva na Vámi oblíbené powerbanky, extra 10% slevu na sekci Péče o tělo nebo třeba 10% slevu na již zlevněné chytré telefony značky Huawei.
I tentokrát máme speciální nabídky pro posluchače rádia Impuls. Co byste řekli na takový teplovzdušný ventilátor pouze za 299Kčchytrý mobilní telefon nebo parní mop?

Pokud se Vám tyto nabídky zalíbily, tak každý den poslouchejte rádio Impuls. Přesně v 11:45 a 15:45h se dozvíte heslo, pro odemčení těchto skvělých nabídek. Více informací na www. skrz.cz/impuls

Tak nastražte uši a čekejte na signál! Startujeme zítra 5.10. přesně ve 12h když se rozezní sirény.

Když zrovna neběží Skrz Sirény, můžete si prohlédnout naši Síň slávy, kam pravidelně zařazujeme ty největší pecky z předešlých Sirén, které Vám utekly.

Jakékoli dotazy, podněty, nápady ale i pochvaly uvítáme na emailu podpora@skrz.cz
A jestli nás ještě nesledujete na facebooku nebo na instagramu, tak honem začněte ať máte ty nejlepší nabídky z první ruky!

Pěkný i když deštivý den všem!