Nový Skrz.cz


Jak asi žádnému z fanoušků neuniklo, minulý týden jsme představili zbrusu nový Skrz.cz. A že se dějí věci 🙂

Mouchy má zatím ještě ledasjaké, ale že by vzbudil málo emocí, na to si opravdu stěžovat nemůžeme. Jednu chvíli se dmeme pýchou ze samé chvály, druhou se nervózně ohlížíme přes rameno v obavě z lynče. Všechny fanoušky bez výjimky ale zajímá, proč vlastně nový Skrz.cz vzniknul – pojďme tedy společně nakouknout pod vývojářskou pokličku! 🙂

Jak to všechno bylo?

Přestože jsme, stejně jako vy, měli starý Skrz.cz rádi, přece jen se z něj pomalu ale jistě stával dinosaurus, a neustále narůstající množství slev už pro něj bylo neúnosné. Rozhodli jsme se tedy inovovat, a když už, tak s plnou parádou, proč taky nějaké troškaření.

Nejprve jsme se sloučili s agregátorem ROBOX.cz. ROBOX byl jeden z menších agregátorů, který byl po technologické stránce velmi vydařený. Spojili jsme tedy síly s ROBOXím týmem a vymysleli zbrusu nový Skrz.cz, který vyrostl z technologického zázemí ROBOXu a současně obsahoval všechny vymoženosti starého Skrz.cz. Prostě to nejlepší z obou světů:-) A pak už se dlouze ladilo a dolaďovalo a upravovalo a vylepšovalo, aby všechno fungovalo, jak má, a výsledek byl co nejpřehlednější.

Teď už je nový Skrz.cz venku, a vy tak můžete s nabídkou slev dělat, cokoliv si zamanete – filtrovat, hledat, ukládat, probírat se jen těmi největšími peckami, sondovat, co si kupují kamarádi (případně se jim za jejich nákupy vysmívat) a tak dále a tak dále.

Na celém projektu samozřejmě stále pracujeme, přidáváme další funkce, vychytáváme další chyby a upravujeme systém podle vašich připomínek. Je nám jasné, že je to velká změna, a skalní konzervativce nejspíš odradí, ale doufáme, že většina z vás naši práci ocení, a nový Skrz.cz si oblíbí stejně jako my – a že my jsme si ho oblíbili hodně:-) Pokud máte ke stránkám jakékoliv připomínky, podněty nebo dotazy, dejte nám o nich vědět na Facebookové fanpage. Garantujeme, že nebudete mluvit do zdi! 🙂